Iskolavezetés

Horváthné Madarász Zsuzsanna

borsos-szilvia-uj

Malgay Viktor

Stolcz Miklós

Madarász Zsuzsanna

matematika - fizika - közoktatási vezető
igazgató

Borsos Szilvia

magyar - történelem
általános igazgatóhelyettes
osztályfőnök - 12.g.

fj. Malgay Viktor

erdőmérnök - mérnöktanár
szakmai igazgatóhelyettes

 Stolcz Miklós

gépész üzemmérnök - mérnök tanár
gyakorlati oktatásvezető

harasztia janos

 

 

 

Harasztia János

kollégium vezető
     

Tanáraink

akli-krisztian

Bagossyné Kavalecz Erzsébet

balazs livia 

Bátori Margit Ágnes

Ákli Krisztián

történelem-dráma (óraadó)

Bagossyné Kavalecz Erzsébet

gépészmérnök, mérnök tanár
osztályfőnök - 13. e.

Balázs Lívia

kollégiumi nevelő

Bátori Margit Ágnes

biológia - testnevelés - közoktatási vezető
munkaközösség-vezető - testnevelés munkaközösség
osztályfőnök - 9. g.

boa-tamas

Borsos Sándor

Bukovics Zoltán

 Nincs kép

Boa Tamás

erdőmérnök
osztályfőnök - 10. e.

Borsos Sándor

biológia - kémia

Bukovics Zoltán

testnevelés -közoktatási vezető
osztályfőnök - 9.e.

Czupy Szilvia

kollégiumi nevelő

devai tibor

domonkos laszlo

 Nincs kép

 Nincs kép

Dévai Tibor

angol

Domonkos László

kollégiumi nevelő

Dormán Ferenc

kollégiumi nevelő

Drávecz Márton

közgazdász (óraadó)

Fábos Éva

Farkas Krisztina

Fuzi Eva

gelencser attila2

Fábos Éva

informatika-matematika-fizika
osztályfőnök - 11. i.v.

Farkas Krisztina

angol - magyar

Füzi Éva

magyar - német

Gelencsér Attila

kollégiumi nevelő

 hajdu jozsef

Harangozó Tünde 

Hideg Tamás

 Horváth Károly

Hajdú József

kollégiumi nevelő

Harangozó Tünde

építőmérnök - mérnök tanár- környezetvédő szakmérnök - angol

Hideg Tamás

vízgazdálkodási üzemmérnök - vízrendezési szaküzemmérnök - mérnök tanár

Horváth Károly

történelem
munkaközösség-vezető - osztályfőnöki munkaközösség
osztályfőnök - 10. g.

 Horváth Sándor

 Nincs kép 

 jambor pal2

lesi-aniko 

Horváth Sándor

informatika
rendszergazda
ECDL Vizsgaközpont vezető

Jádiné Karádi Anita

kollégiumi nevelő

Jámbor Pál

angol - történelem

Kecskemétiné Lesi Anikó

matematika

 kiss-bettina

Kissné Vránics Katalin

 

 Nincs kép

kovi anita 

Kiss Bernadett

földrajz

Kissné Vránics Katalin

magyar
munkaközösség-vezető - humán munkaközösség
osztályfőnök - 11. g.
Kovácsné Pár Teréz

Kövi Anita

magyar
osztályfőnök - 9. e.t.

 Kulcsárné Tóth Ágota

 Nincs kép

 Madarász Katalin

malgay-gyorgyi 

Kulcsárné Tóth Ágota

testnevelés

Lakatos Éva

vadgazdamérnök
osztályfőnök - 11. e.

Madarász Katalin

matematika - fizika
munkaközösség-vezető - reál munkaközösség
osztályfőnök - 7. g.

Malgay Györgyi

erdőmérnök

 Nincs kép

nemeth-karoly

 Nincs kép

Paluskáné Popovics Melitta

Mártonka Ferenc

kollégiumi nevelő

Németh Károly

erdőmérnök
gazdasági szakmérnök

Pach Gáborné

kollégiumi nevelő

Paluskáné Popovics Melitta

testnevelés - horvát

Horváth Katalin

pataki-krisztina

Remes Gábor

Riklikné Földvári Anna

Pápai-Horváth Katalin

angol
munkaközösség-vezető - idegen nyelvi munkaközösség

Pataki Krisztina

német

Remes Gábor

fizika - kémia
osztályfőnök - 12.d.v.k.

Riklikné Földvári Anna

német - orosz - matematika - közoktatási vezető
ECL Nyelvvizsgaközpont vezető
osztályfőnök - 13. d.k.
 Sánta Ágnes  Schnellbachné Csornai Edit  Selyem József  szabo-anita

Sánta Ágnes

angol - orosz - német

Schnellbachné Csornai Edit

könyvtár - magyar
könyvtáros

Selyem József

erdőmérnök - mérnök tanár 

Szabó Anita

magyar - francia
 
 Szabó Péter

  Nincs kép

 Takács József

 Nincs kép 

 Szabó Péter

informatika
osztályfőnök - 9. i.v.
 

Székely Dalma

német

Takács József

informatika - matematika - fizika
osztályfőnök - 10. e.v.

Takácsné Búsi Erzsébet

kollégiumi nevelő
 Török Sára

 Nincs kép

Vajda István  Vékony Árpád 
Török Sára
magyar

Ungváriné Kun Eszter

ének (óraadó)

Vajda István

vízellátási és csatornázási üzemmérnök - mérnök tanár - környezetvédő mérnök
osztályfőnök - 13. v.

Vékony Árpád

matematika - fizika
osztályfőnök - 12.e.
Vér Annamária      

Vér Annamária

biológia - kémia