2015. március 11. Városi szavaló verseny (Barcs)
  • 2. helyezett: Horváth Zsolt 11. g
  • 3. helyezett: Horváth Aisa 9.g
  • Különdíj: Kacs Máté 7. g és Jászai Adél 10. dvk

Felkészítő tanár: Kissné Vránics Katalin

2015. március 08. Úszás Diákolimpia (Győr)
  1. IV. korcsoportos fiú csapat országos 4 helyezett: Botykai Dávid, Fenyvesi Máté 8.g, Jáger Balázs, Kiss Máté Balázs7.g

Felkészítő tanár: Paluskáné Popovics Melitta

2015. március 08. Torna Diákolimpia (Budapest)
  • V-VI. korcsoportos országos IX. helyezett csapat: Major Fanni, Cserti-Hetzer Bernadett 11. g, Huszics Aliz 13. k, Szabó Tekla 12. dk, Bencsik Lilla, Ibriszk Dóra 11. dk

Felkészítő tanár: Bátori Ágnes

2015. március 05. „Szép magyar beszéd” verseny (Kaposvár)
  • gimnáziumi kategória megyei forduló: 1. helyezett Erdős Martin 10. g
  • középiskolai kategória megyei forduló: 1. helyezés Friedrich Emília 12. dk

Felkészítő tanár: Borsos Szilvia

2015. február 20. Zrínyi Ilona Matematika Verseny (Barcs)

Gimnáziumi kategória:

  • megyei 3. helyezett: Bóka Bence 9. g

Felkészítő tanár: Kecskemétiné Lesi Anikó

  • megyei 8. helyezett: Nagy Alíz 10. g
  • megyei 5. helyezett: Knoll Zsolt 11. g
  • megyei 8. helyezett: Stolcz Tünde 11. g
  • megyei 9. helyezett: Cserna Benjámin 11. g

Felkészítő tanár: Madarász Katalin

Szakközépiskolai kategória:

  • megyei 3. helyezett: Kovács Dániel 10. e
  • megyei 3. helyezett: Litter Kitti 12. dk

Felkészítő tanár: Vékony Árpád

2015. február 14. Bolyai Matematika Csapatverseny (Budapest)
  • országos 4. helyezés: Cserna Benjámin, Horváth Zsolt, Knoll Zsolt 11. g

Felkészítő tanár: Madarász Katalin

2015. február 11. „ Szép magyar beszéd” verseny (Kaposvár)
  • általános iskolai kategória megyei döntőn3. helyezés: Pupos Petra 8.g

Felkészítő tanára: Szabó Anita

2015. február 3. Torna Diákolimpia (Kaposvár)
  • I. helyezés V-VI. korcsoport: Major Fanni 11. g, Cserti-Hetzer Zsófia 11. g, Bencsik Lilla 11. dk, Ibriszk Dóra 11. dk, Huszics Aliz 13. k, Szabó Tekla 12. dk

Felkészítő tanár: Bátori Ágnes

2015. január 30. Implom József helyesírási verseny megyei forduló (Kaposvár)
  • 2. helyezés: Litter Kitti 12. dk (Felkészítő tanár: Szabó Anita)
  • 4. helyezés: Kozári Klaudia 13. k (Felkészítő tanár: Tornai Katinka)
  • 5 helyezés: Sebők Seron 10. g (Felkészítő tanár: Bódi Annamária)
  • 6. helyezés Stolcz Tünde 11. g (Felkészítő tanár: Kissné Vránics Katalin)
2015. január 23. Bolyai Matematika Csapatverseny (Barcs)
  • megyei helyezett csapat: 7 gimnázium: Kiss Máté, Kovács Zalán, Rezsonya Réka, Széll Boldizsár
  • országos díjkiosztóra meghívást kapott csapat: 11. gimnázium: Cserna Benjámin, Horváth Zsolt, Knoll Zsolt, Stolcz Tünde

Felkészítő tanár: Madarász Katalin

2015. január 16. Somogy megyei matematika verseny (Barcs)
  • 7. helyezés: Knoll Zsolt 11. g (Felkészítő tanár: Madarász Katalin)
  • 9-10. helyezés: Bóka Bence 9. g (Felkészítő tanár: Kecskemétiné Lesi Anikó)
  • 19-20. helyezés: Zombai-Kovács Máté 12. g (Felkészítő tanár: Kuzma Lászlóné)
2014. december 18. Angol nyelvű meseíró verseny (Barcs)
  1. II. helyezés: Werstroch Lucia 7. g (Felkészítő tanár: Pápai-Horváth Katalin)
2015. december 16-17. Úszás Diákolimpia Megyei Döntő (Kaposvár)

Váltók:

  • „B" 3. helyezés V.-VI. kcs " 4 x 50 m fiú gyors váltó: Gyaja Dániel 9. g, Pammer Milán 11. g, Pettendi István 10. g, Bene László 9. v
  • "B"  1. helyezés 4 x 50 fiú gyorsváltó IV. kcs. : Kis Máté 7. g, Jáger Balázs 7. g, Fenyvesi Máté 8. g, Botykai Dávid 8. g
  • „B"  1. helyezés 4 x 50 leány gyorsváltó IV kcs : Botykai Zsófia 7. g, Pandur Elena 8. g, Németh Niké 7. g, Tóth Klaudia 8. g
  • "A"  3. helyezés 4 x 50 m gyors váltó IV. kcs. : Csőke Gergő 9. v, Széll Boldizsár 7. g, Rinnerbach Dávid 9. iv, Horváth Zoltán 9. e
  • „B"  1. helyezés 4 x 50 m gyorsváltó VI. kcs leány: Cserti-Hetzer Zsófia 11. g, Gurdán Enikő 10. g, Stolcz Tünde 11. g, Bencsik Lilla 11.dk    
2014. november 8. Magyar - Román Baráti Társaság által szervezett XVII. vers- és prózamondó verseny (Kaposvár)
  • II. helyezett: Kacs Máté 7. g (Felkészítő tanár: Kissné Vránics Katalin)
2014. október 19-22. „Édes Anyanyelvünk” nyelvhasználati verseny országos döntője (Sátoraljaújhely)
  • Kazinczy emlékérmet kapott: Jászai Adél 10. dk (Felkésztő tanár: Tornai Katinka)
2014. október 11. Duatlon Diákolimpia Országos Döntő (Balatonlelle - Rádpuszta)

egyéni eredmények:

  • 11. helyezett: Pettendi István 10. g,
  • 13. helyezett : Verőczi Alex  10. g  
  • 16. helyezett: Bíró Erik 10. e
  • 20. helyezett: Gurdán Enikő  10. g

csapat eredmények:

  • 5. helyezett V. korcsoportban: Pettendi István 10. g, Gali Ádám 10. g, Gyaja Dániel 9. g, Tálosi György 10. g
  • 7. helyezett a VI. korcsoportban: Pammer Milán 11. g, Bíró Erik 10. e, Horváth Zsolt 11. g, Zsohár Péter 11. g

Felkészítő tanár: Paluska Csabáné

2014. szeptember 25. Atlétika Diákolimpia Megyei Döntő (Kaposvár)

V-VI. korcsoport ügyességi csapatbajnokság

  • 1500 m futás: II. helyezés: Bíró Erik 10. e, Gali Ádám 10. g, Pettendi István 10. g, Verőczi Alex 10. g
  • lány svédváltó: II. helyezés: Szabó Tekla 12. dk, Stofa Edit 11. dk, Preszl Viktória 11. g, Horváth Réka 9. g
  • lány súlylökés: III. hely: Stofa Edit 11. dk, Friedrich Emilia 12. dk, Süslecz Martina 12. dk, Kalamár Vanda 10. v, Vank Inez 9. g
  • lány távolugrás: III. helyezés: Stofa Edit 11. dk, Knoll Kitti 12. dk, Erdős Zsófia 12. dk, Preszl Viktória 11. g, Szabó Tekla 12. dk
  • fiú svédváltó: III. helyezés: Bíró Erik 10. e, Palkovics Krisztián10. e, Polyák András 12. v, Gali Ádám 10. g
  • fiú diszkoszvetés: II. helyezés: Kálmán Márió 11. v, Balla Zsolt 10. e, Bódis Benjámin 12. v, Frank Kornél 11. e

Felkészítő tanár: Kulcsárné Tóth Ágota

2014. szeptember 24. Atlétika Diákolimpia Megyei Döntő (Kaposvár)

III-IV. korcsoport ügyességi csapatbajnokság

  • kislabda dobás: III. hely: Sebők Roland 9. g, Laklia Lóránt 8. g, Horváth Zoltán 9. e, Kis Máté 7.g, Lempel Tibor 9.g
  • távolugrás: III. hely: Sebők Roland 9.g, Kis Máté 7.g, Laklia Lóránt 8.g, Lempel Tibor 9.g, Lovrencsics Ádám 9.e

Felkészítő tanár: Kulcsárné Tóth Ágota

2014. szeptember 24-26. XXIII. Országos Ifjúsági Vadászvetélkedő (Szombathely)
  • csapatversenyben 5. helyezés: Jáger Erik, Sebők László, Tóth Fonai György 14. erdész

Felkészítő tanár: Sabján Gábor