Tanulmányi versenyek

OKTV III. fordulóban 27. helyezést ért el

Knoll Zsolt 12. g: informatika (Horváth Sándor)

OKTV II. fordulóba jutott

Stolcz Tünde 12. g: biológia  (Borsos Sándor)
Jászai Adél 11. dk: dráma  (Ákli Krisztián)

Kazinczy-verseny megyei fordulóba jutott

Kovács Zalán 8. g  (Kissné Vránics Katalin)
Pupos Petra 9. g, Erdős Martin 11. g  (Szabó Anita, Borsos Szilvia)
Jászai Adél 11. dk,  Szabó Csilla 11.dk  (Borsos Szilvia)

Implom József középiskolai helyesírási versenyen megyei forduló

Csábráki Luca 10.g     12. helyezés     (Kissné Vránics Katalin)
Horváth Aisa 10.g 14. helyezés (Kissné Vránics Katalin)
Bitó Alicia 12. dk 2. helyezés (Kissné Vránics Katalin)
Péter Petra 11. e 6. helyezés (Szabó Anita)

A Kaposvári Magyar-Román Baráti Társaság vers-és prózamondó versenyén megyei II. és országos III. helyezést ért el

Bíró Erik 12. e    (Kövi Anita)

Országos történelem tanulmányi verseny megyei fordulójába jutott

Kovács Zalán 8. g    (Horváth Károly)

Ránki György középiskolai regionális történelemverseny megyei fordulóba jutott

gimnáziumi kategória: Csábráki Luca 10. g, Kovács Eszter 11. g  (Horváth Károly)
szakközépiskolai kategória: Vass Tünde 11 dk, Farkas Márk 10. e  (Horváth Károly)

Kitaibel Pál Országos Biológiaverseny megyei fordulójába jutottak:

Bozsó Gábor 9. e  (Borsos Sándor)
Lóki Alex 9. e  (Borsos Sándor)
Árvai Dénes 10. e  (Borsos Sándor)

Országos Ifjúsági Vadászvetélkedő

Csapatban 5. helyezés, tagok: Göndör Gábor 13. e, Jancsik Bence 14. e, Kovács Péter 13. e
Egyéniben: Göndör Gábor 1. helyezés: állatfelismerés, Jancsik Bence 1. helyezés: természetvédelem  (Lakatos Éva, Sabján Gábor)

Bolyai Matematika Csapatverseny:

1. helyezés: Jáger Balázs, Kovács Zalán, Rezsonya Réka, Széll Boldizsár 8. g  (Madarász Katalin)
2. helyezés: Vékony Richárd, Botykai Zsófia, Westroh Lúcia, Kovács Sarolta 8. g  (Madarász Katalin)
2. helyezés Litauszki Adél, Kovács Franciska, Molnár Eszter, Otártics Rebeka 7. g  (Vékony Árpád)
4. helyezés: Banna László, Bitó Dániel, Kálmán Levente, Nádai Borbála 7. g  (Vékony Árpád)

Sportversenyek

Rókaűzők, váltó futóversenye

Dráva Völgye csapata az 5. helyen végzett

csapattagok: Gurdán Enikő 11. g, Pammer Milán 12. g, Zsohár Péter 12. g, Pettendi István 11. g, Tarr Dávid 10. i, Kiskó Borbála 12. dk, Verőczi Alex 11. g, Gali Ádám 11. g, Németh Norbert 9. v, Bíró Erik 12. e, Horváth Réka 10. g  (Paluska Csabáné)

Megyei tornaverseny

"B" kategória haladó leány csapat 1. helyezést ért el
csapattagok: Bencsik Lilla, Ibriksz Dóra 12dk, Cserti-Hetzer Zsófia, Major Fanni 12. g, Pandur Elena 9. g, Németh Niké 8. g  (Bátori Ágnes)

Atlétika megyei mezei futóverseny

VI. korcsoport fiú csapat 1. helyezésért ért el
csapattagok: Bíró Erik 12. e, Pettendi István 11. g, Verőczi Alex 11. g, Gali Ádám 11. g, Éder Alex 12. g
Bíró Erik IV. helyezést ért el egyéniben  (Kulcsárné Tóth Ágnes)

Úszás Diákolimpia Megyei döntő egyéni eredmények

Jáger Balázs 8. g 100 m mell 1. helyezett
  100 m gyors 2. helyezett
Szabó Petra 7. g 100 m gyors 1. helyezett
  100 m hát 1. helyezett
 Verőczi Alex 11. g  100 m gyors 2. helyezett
   100 m hát 2. helyezett
 Botykai Zsófia 8. g  100 m gyors      3. helyezett
 Pettendi István 11. g      100 m mell 3. helyezett
Horváth Zoltán 10. e 100 m hát 3. helyezett
Horváth Réka 10 g 100 m gyors 3. helyezett
Stolcz Tünde 12. g 100 m mell 3. helyezett
Haász Marcell 7. g 100 m hát 3. helyezett
Fenyvesi Máté 9. g 100 m mell 4. helyezett

Úszás Diákolimpia megyei döntő csapateredmények

1. helyezett: Szabó Petra, Botykai Zsófia, Litauszki Adél, Arató Adél 4 x 50 m gyorsváltó
2. helyezett: Stolcz Tünde, Gurdán Enikő, Cseh Réka, Horváth Réka 4 x 50 m gyorsváltó
2. helyezett: Verőczi Alex, Pettendi István, Horváth Zoltán, Fenyvesi Máté 4 x 50 m gyorsváltó     

(Paluska Csabáné)